پشتیبانی تخفیف گذر: 09058571972
×
ورود
ضوابط حفظ حریم خصوصی
سیاست شماره 1

هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد تخفیف گذر است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس امنیت کدهای تخفیف ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر اتفاق، خریدار تخفیف گذر قابل شناسایی باشد. همچنین تخفیف گذر در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است تخفیف گذر از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.

سیاست شماره 2

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در تخفیف گذر مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار تخفیف گذر قرار می دهید. در ادامه فعالیت در تخفیف گذر و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.

شما پس از ورود به تخفیف گذر، به عنوان کاربر تخفیف گذر شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار تخفیف گذر خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در تخفیف گذر نخواهد بود.

تخفیف گذر اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

سیاست شماره 3

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت تخفیف گذر وارد کرده اید. حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

تخفیف گذر دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت. کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های تخفیف گذر نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

سیاست شماره 4

تخفیف گذر بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم تخفیف گذر در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم تخفیف گذر را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

در صورت هر گونه مشکل یا ثبت شکایت می توانید به آدرس پست الکترونیکی ما پیام دهید support@takhfifgozar.ir